ZERDEÇALLI LİMONLU BİTKİSEL AROMATİK SUZERDEÇALLI LİMONLU KARIŞIM

Çok eski yıllardan bu yana şifa kaynağı olarak kullanılmakta olan Zerdeçal, Kolon kanseri, meme kanseri ile cilt kanserinin ve prostat kanserinin önlenmesinde önemli rol oynamaktadır. İçeriğinde yer alan kurkumin ayrıca kansere yakalanan kişilerde kanser hücrelerinin yayılmasını da geciktirmektedir. İlerleyen yaş ile birlikte gelen bunama ve Alzheimer’a yakalanma riskini büyük oranda azaltmaktadır. Anti bakteriyel özelliği sayesinde haricen uygulanarak cilt üzerinde ki yaraların tedavi edilmesinde etkilidir. Antioksidan etkisi sayesinde vücutta biriken zararlı maddelerin dışarı atılmasını sağlar. Kanı temizleyerek damar tıkanıklığını engeller. Kalp rahatsızlığı riskini azaltır.

2- Kolesterol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını), Karaciğer yağlanmasında etkilidir. Hepatit A-B-C, tüm deri rahatsızlıklarına Vücuttaki şeker oranını düşürür,Tip 2 diyabet pankreasin yenilemesini sağlıyor.

1-kandaki yağları (lipit, kolesterol ve trigliserit) düşürürken diğer taraftan safrayı artırmak ve safra yollarını harekete geçirmektedir. Karaciğer hücrelerini yeniler, kandaki ve doku-lardaki zararlı serbest radikalleri zararsız hale getirir. Bu özellikleri ile yağlı besinlerin hazmedilmesini sağlamaktadır. Şayet kandaki yağlar zamanında normal düzeye indirilmez ise başta; sindirim rahatsızlıkları, damar sertliği, kalp enfarktüsü, beyin kanaması, kulak çınlaması gibi çok çeşitli rahatsızlıklar ortaya çıkar. bu denli etkili yapan bileşimindeki Hidroksisinamikasit (Cynonin), Sesquiterpenlakton türevl¬eri (Cynaropikrin) ve Flavonitlerin (Cynarosid) birbirini tamamlayıcı ve destekleyici özellikte olmalarıdır.

2- Karaciğer yağlanmasında etkilidir.Kolesterol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını), Hepatit A-B-C, tüm der rahatsızlıklarına

• 3 - Vücuttaki şeker oranını düşürür,Tip 2 diyabet pankreasin yenilemesini sağlıyor. Diyabet hastalığı için doğal bitkisel bir ilaçtır.Bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre günde beş çay kaşığı içmek insan vücudunun ihtiyacı olan insülin miktarını karşılar. insülin hassasiyetini azaltarak hastalığa iyi gelmektedir.

4- Böbrek hastalıkları ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinliği yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını engelliyor. Guatra, tiroit ve lenf bezine karşı etkilidir Bağırsak ağrılarını (iltihaplarını) dindirici etkisi vardır.

5- Bakteri enfeksiyonları ve mantarlara karşı anti mikrobal spektrum olduğu, kurt ve parazitlere karşı ve Tüm Deri hastalık,etkili,olduğu,kabul,ediliyor.

6- Tüm romatizmal iltihabı önlüyor, her tür romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor.

7- Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniliyor, Yüksek tansiyon, damar sertliği, kanama, Beyin kanaması, Beyine kan hücumu, Baş dönmesi, Sara, Hormon bozukluğu, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felç ve inme vertigoya riskini azaltıyor.

8- Vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle de damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden engelliyor.miyom,kist kadın ve erkek hastalıklarına ve Kanser oluşumlarına karşı tüm vücudu koruyor.

9-Öksürük, boğmaca,tahrişli,öksürük,bronşit,nefes,darlığında akciğer,astımıve akciğer tüberkülozu gibi solunum organı hastalıklarında kullanılmaktadır.

10- Bitkisel iksir 12 kanser tipinde kötü huylu Timör hücreleri yok ettiği ortaya çıktı! Bu kanserler içinde ; kolon, göğüs, prostat, karaciğer , akciğer ve pankreas kanserleri de var.

Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek takviye ürünüdür.
NOT:

BU BİLGİLER TAMAMI ALINTIDIR. SAĞLIK PROBLEMLERİNİZ İÇİN DOKTORUNUZA BAŞVURUNUZ.DOKTOR KONTROL ALTINDA KULLANMANIZI ÖNERİR.